79015, м. Львів, вул. Героїв УПА 80

Новини

24-10-2016
Зимовий омивач скла ТМ ”EXOL” в новому об’ємі 5л

Компанія «Лінкс лабораторії» представляє новинку – зимовий омивач скла TM ”EXOL” -12°С і -22°С в зручній 5 літровій пляшці. Засоби актуальні в зимовий період: з негативною температурою  – температура замерзання -12°С і відповідно -22°С.

З приходом морозів в Україну багато автомобілістів зіткнулися з питанням – який омивач скла обрати? Щоб не лише забезпечити максимальну видимість на дорозі, котра суттєво залежить від чистоти скла, але й не завдати шкоди своєму здоров’ю та деталям авто, потрібно вибирати якісний продукт.

Обираючи омивач за температурними показниками, варто пам’ятати, що зимова погода дуже мінлива, раптово похолоднішати може упродовж лічених годин, а під впливом вологості, вітру, швидкості їзди тощо реальна температура зовні може бути на декілька градусів нижчою, ніж показує бортовий термометр. Тому треба дуже уважно стежити за вчасною заміною міжсезонних омивачів, що розраховані на теплу зиму, на більш морозостійкі аналоги. І абсолютно недопустимо взимку розбавляти омивач водою, адже мороз може застати зненацька і рідина в бачку просто замерзне.