79015, м. Львів, вул. Героїв УПА 80

Новини

08-09-2016
ТОВ «Лінкс лабораторії» разом із партнером ДП «Укрспирт» модернізує Воютицьке МПД

  У кінці серпня завдяки співпраці ТОВ «Лінкс лабораторії» і ДП «Укрспирт» відновило роботу державне підприємство «Воютицький спиртзавод», яке розташоване у селі Воютичі Самбірського району. Завод вже отримав замовлення на перші партії продукції виробництва концентрату омивача скла під ТМ EXOL .

  Крім того, керівництво ДП «Укрспирт» вирішило модернізувати Воютицький завод для підвищення його рентабельності.

  «Найближчим часом на Воютицькому МПД ми розпочнемо модернізацію системи спалювання рідкого палива парогенераторів. До кінця року парогенерація відбуватиметься із застосуванням мазуту або коксохімічного палива, що дозволить скоротити питомі витрати теплової енергії на 5% та підвищити енергетичну безпеку. Ми робимо перший крок до переходу всіх парогенераторів ДП «Укрспирт» на ресурси з відновлювальної сировини», – коментує Георгій Вергелес, начальник технічного управління.

* * *

   Довідка

  Державне підприємство «Укрспирт» – найбільший виробник високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні.

  Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 36 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

  Пріоритет для ДП «Укрспирт» – це якість продукції. На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points).

  «Укрспирт» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках. Нині одним із пріоритетних завдань є розвиток експортного напрямку. Продукти  «Укрспирту» знають та високо оцінюють на ринках Середньої Азії та Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Австрії, Польщі.