79015, м. Львів, вул. Героїв УПА 80

Новини

05-11-2019
Загальні рекомендації щодо вибору омивача.

Щоб зробити правильний вибір зимового омивача, важливо звертати увагу не тільки на температуру замерзання, але і на інші особливості. Зокрема, склад і виробника даного омивача.

Якісний омивач має бути виготовлений на основі натуральних компонентів, оскільки в процесі експлуатації авто, випари омивача можуть потрапити в салон автомобіля. Вдихання ж випарів, наприклад, неякісного спирту, метанолу чи ацетону, які можна знайти у недорогих омивачах, може спричинити запаморочення, алергічну реакцію та ін.

Щоб бути певним у безпечності придбаного товару, омивачі найкраще купувати у спеціалізованих місцях продажу, куди продукція надходить безпосередньо від виробника, який не перший рік на ринку і відповідає за якість і репутацію свого продукту.

Усі компоненти омивачів, які виготовляє наша компанія, є нешкідливими для людини й екології. Пропонований нашим клієнтам продукт не містить метанолу, неякісного спирту, ацетону та сірчаної кислоти. Для надання йому кольору використовуються ті ж самі натуральні барвники, що й у харчовій промисловості. При цьому до складу наших омивачів входять лише якісні імпортні ароматизатори, що вирізняються легкими, приємними, не різкими запахами.