79015, м. Львів, вул. Героїв УПА 80

Новини

14-02-2018
ТОВ «Лінкс лабораторії» у 2018 році стала партнером Forum-west

Шановні партнери!

У 2018 році компанія «Лінкс лабораторії» стала партнером FORUM WEST  forum-west.com.ua. Це заходи ділового спілкування, спрямовані на доведення потрібної інформації, порад та ефективних інноваційних рішень щодо ведення бізнесу. Дані заходи проводяться щорічно і  з кожним роком набувають все більших і більших масштабів. Вони є абсолютно безкоштовними, але дуже корисними для учасників ФОРУМУ. Дані заходи є закритими і участь у них можна взяти лише по запрошеннях надісланих від партнерів заходу.

Першим заходом цього року є «ПРАКТИЧНИЙ ПОДАТКОВИЙ СЕМІНАР» taxes.lviv.ua , який відбувся 12 лютого 2018 року у ТЦ «ОПЕРА ПАСАЖ» (конференц-зал «Леополіс Холл») на пр.Свободи, 27.

Аудиторією заходу були фінансові директори, бухгалтери провідних компаній різних галузей. Завданням семінару є висвітлення та обговорення інформації про основні зміни у податковому законодавстві, налагодження комунікацій між учасниками семінару з метою обміну їх досвіду у сфері адаптації діяльності компаній до змін податкового законодавства.

Чим сильніший Ваш бізнес-партнер, тим сильніша Ваша компанія!

Інформацію про проведений захід та презентаційні матеріали, Ви можете переглянути на сторінці ZAXID.NET