79015, м. Львів, вул. Героїв УПА 80

Новини

09-11-2017
НОВИНКА ВІД ТМ ОККО

Взимку автомобілісти намагаються приділяти своїм машинам максимум уваги. В цілях безпеки літня гума замінюється на зимню, ретельно перевіряються акумулятор і системи запалювання, і звичайно ж, рідина в бачку склоомивача замінюється на незамерзаючу.

При використанні незамерзаючої рідини для миття скла, поверхня очищається набагато швидше і ефективніше, ніж з простою водою. Крім того, таку рідину можна використовувати при низькій мінусовій температурі – вона не буде замерзати, на відміну від стандартної.
Мережа АЗС «ОККО» спеціально для водіїв презентує зимовий омивання скла у новому дизайні. Омивач скла ТМ «ОККО» призначений для очищення  вітрового скла і скла фар від снігу, льоду й бруду. Володіє унікальною формулою, яка дозволяє захищати гумки склоочисників від пересихання і розтріскування. Забезпечує плавне ковзання склоочисників при цьому не залишаючи розводів і слідів на поверхні. Володіє приємним ароматом. Крім того, він не містить метанолу, ацетону та сірчаної кислоти.
Також хочемо відзначити, що товари, які виробляються під власними торговими марками, – це одна зі складових іміджу мережі «ОККО» – на упаковці цієї продукції вказано ім’я компанії. Тому ми робимо все, щоб покупці залишилися задоволені продукцією – як в плані ціни і якості, так і в плані асортименту.
Придбати корисну новинку для авто від ТМ «ОККО»  ви можете на будь-якій АЗС ОККО.