79015, м. Львів, вул. Героїв УПА 80

Новини

17-03-2017
На «ОККО» з’явилися брендові омивачі для теплого сезону

З приходом весни зимовий гардероб змінюють і люди, і їхні автомобілі. Саме зараз настає час потурбуватися про перехід не тільки на літні шини, а й на автокосметику, відповідну до теплого сезону. З огляду на це, вже в березні на АЗК мережі «ОККО» з’явилися у продажу літні омивачі з ефектом «антимошки», які ефективні у застосуванні при плюсових температурах. Особливістю цих брендових омивачів від «ОККО» є те, що їх виготовляють винятково  на основі дистильованої води. Завдяки цьому вони значно ефективніше усувають забруднення лобового скла та є абсолютно безпечними для водія, пасажирів і систем автомобіля.

Літні омивачі від «ОККО» мають ще ряд додаткових переваг. У їхньому складі є лише натуральні барвники, натомість вони не містять метанолу, ацетону та сірчаної кислоти. Тому ці омивачі  не завдають шкоди дихальним шляхам людини і не створюють неприємного запаху в салоні. Вони розфасовані у зручних ПЕТ-пляшках чи каністрах місткістю від 1 до 4 літрів, щоб кожен водій зміг підібрати для себе найбільш вигідний об’єм.

Варто зазначити, що дистильована вода – це вода, змінена на молекулярному рівні, очищена від домішок та мікроелементів. Через відсутність домішок очисна сила поверхнево активних речовин омивача збільшується в кілька разів, вони швидше проникають у структуру бруду та ефективніше розщеплюють його. Такі омивачі відзначаються кращим ефектом «антимошки». Вони запобігають забрудненню й закупорюванню системи подачі склоочисника.

Виробником усієї лінійки омивачів є компанія «Лінкс Лабораторії», що входить до складу того ж холдингу, що й «ОККО». Таким чином, мережа АЗК може контролювати усі технологічні процеси – від виробництва до логістики та реалізації.

«Ми турбуємося про те, щоб ваше авто завжди виглядало охайним і доглянутим. Поїздка в такому автомобілі завжди приносить більше приємних емоцій, – наголошує керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Наталія Резнікова. – А ще якісний омивач – важливий фактор безпеки в дорозі. Чисте лобове скло забезпечує водієві кращий огляд шляху і дає змогу швидше зреагувати на різні ситуації під час руху».

Детальніше;https://www.okko.ua/uk/company-news?pub_id=2888