79015, м. Львів, вул. Героїв УПА 80

Новини

11-10-2016
Готуйтесь до похолодання з «ОККО»

Незважаючи на те, що на календарі лише початок жовтня, мінлива погода та наближення холодів диктують свої умови для власників авто. Щоб негода не застала зненацька, магазини на «ОККО» допоможуть комплексно забезпечити авто відповідною до сезону автохімією та іншими необхідними товарами. Вже зараз у продажу на всіх АЗК мережі з’явилися зимові омивачі для лобового скла, антифризи, тосоли під власною торговою маркою «ОККО».

В магазинах представлений широкий вибір омивачів – у різних фасуваннях та для різних температурних режимів. У своєму складі вони не містять шкідливих для здоров’я компонентів, таких як метанол, ацетон чи сірчана кислота. Для омивачів «ОККО» характерний легкий приємний запах, висока температурна стійкість. З експлуатаційних властивостей варто відзначити їхню здатність видаляти нерозчинний у воді бруд з лобового скла та оптичних приладів автомобіля,  надавати поверхні авто антиблікові та антистатичні властивості.

«Правильно підібраний омивач скла – не тільки елемент охайності авто, а й запорука безпечної їзди. Це особливо актуально в холодну пору року, коли видимість ускладнена, а гальмівний шлях стає довший, – коментує Наталія Резнікова, керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО». – Ми бажаємо всім українським автомобілістам ніколи не потрапляти в дорожні пригоди, завжди безпечно діставатися місця призначення. А тому радимо мати у багажнику необхідний мінімум речей, які можуть стати корисними з настанням холодів».

Окрім омивачів, в магазинах на «ОККО» представлені два види антифризів марок Blau та Rot у трьох видах тари: каністрах на 1 кг і  4 кг та новій ПЕТ-тарі на 3,1 кг, а також тосол у каністрах на 1 кг і 5 кг. Перелічені охолоджувальні рідини придатні для використання в системах охолодження двигунів внутрішнього згорання всіх сучасних автомобілів, вони вироблені на основі моноетиленгліколю та присадок нового покоління і забезпечують стійкий корозійний захист металів та сплавів, запобігають утворенню накипу. Антифризи ефективні в застосуванні при температурах до -35 градусів, тосоли – при -40.

Також на «ОККО» можна придбати різноманітні щітки і скребки для скла, «антизапотівачі» скла, змазки для замків і дверей, троси, стартові проводи, лопати, серветки з мікрофібри, антилід, розморожувачі скла та замків тощо.

Оскільки виробником автохімії від «ОККО» є компанія «Лінкс Лабораторії», що входить до складу того ж холдингу, що й мережа АЗК, це допомагає контролювати усі технологічні процеси – від виробництва до логістики та реалізації продукту, а отже й гарантувати якість продукту. Тому водії можуть бути впевнені, що придбавши автокосметику на «ОККО», вони на 100% захищені від підробок.

Джерело; https://www.okko.ua/index.php/uk/company-news?pub_id=2814